Prodej, rodinný dům, 8+2, 897m2, Dolní Dunajovice

Nabízíme k prodeji krásný rodinný dům v části obce Dolní Dunajovice, okres Břeclav. Tento dům s velmi dobrým stavem a zastavěnou plochou 298m² nabízí ideální prostor pro rodiny s dětmi. S užitnou plochou 247m² a plochou parcely 897m², se zde nachází spousta prostoru pro hravé děti a celou rodinu.

Vstupujeme do haly kde se pohodlně posadíme, přezujeme a odložíme svršky. Je zde v chodbě i vstup z garáže. Dále je bezbariérový byt 2+1. Kuchyně je spojena s obývacím prostorem, koupelna, toaleta a útulná ložnice. Je zde i výstup na zahradu se stromy. V prvním patře domu je další byt 4+1 s variabilním prostorem, který se dá dle potřeby změnit dle okamžitých požadavků a pocitů rodiny. Díky terénní členitosti zahrady je i zde výstup na terasu a dále na zahradu s grilem. Samozřejmě i v tomto patře je koupelna, toaleta a kuchyně. V podkroví pod střechou jsou pak poslední 2 pokoje a další toaleta. K domu patří prostorný sklep s lisovnou. Parkování je možné jak před domem na vlastním pozemku, tak v garáži, která se nachází v přízemí domu. Pozemek je celý oplocený a právní i fyzický přístup je jak z přední tak i ze zadní strany – ze strany zahrady přístup autem.

Dům je vybaven vším potřebným, co usnadní život s dětmi a zároveň je zde i možnost podnikání. Velká zahrada nabízí dostatek prostoru pro hru i poklidná zákoutí pro relaxaci.

Technicky: 2012 Nové odpady, voda, elektroinstalace, nová okna a všechny původní vnitřní dveře vyměněny za nové obložkové.
2021 Nová střecha včetně laťování, zateplení domu, fasáda.
Dva klenuté sklepy – jeden délka cca 15 metrů, k tomu lisovna. Druhý sklep poškozená klenba nicméně pozemek možno využít jako stavební, nebo upravit jako další parkoviště u domu.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Zaujala Vás moje práce?

Chcete prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost? Ráda Vám se vším pomohu, abyste neměli celý průběh bez starostí a problémů, které mohou u pořizování nemovitosti nastat.

Nebojte se na mne s čímkoliv obrátit, ráda Vám pomůžu.

Kontaktovat