Chcete prodat
Vaši nemovitost?

Pomůžu vám prodat nemovitost a zajistím s tím spojené služby jako odhad ceny nebo poradenství advokátní kanceláře. Podívejte se, jak celý proces prodeje probíhá a jak vám budou moje služby užitečné.

Jak pracuji

Potkáme se spolu a vyjasníme si vaše představy a požadavky.

  • Jak rychle potřebujete nemovitost prodat?
  • Nebude pro vás výhodnější výkup nemovitosti?
  • Projdeme veškerou dokumentaci a zjistíme, jaké podklady vám chybí. Dokumentů mohou být desítky.
  • Podrobně se seznámíme s vaší nemovitostí, případně se specifiky lokality, a určíme cenu nemovitosti. Jak? Pomocí odhadu ceny.

Někdy je potřeba prodeji nemovitosti trochu pomoci. Samozřejmostí je pečlivý úklid, často dojde i na vymalování. Pro maximalizaci zisku z prodeje se toho ale dá udělat mnohem víc. S některými klienty jsem dokonce nemovitost rekonstruovala, s většinou si ale vystačíme s tzv. homestagingem. Homestaging je úprava nemovitosti pomocí různých doplňků, květin nebo i menších kusů nábytku. Díky tomu pak na fotkách prostor vypadá útulně a hezky.

Profesionální focení nemovitosti

Profesionální focení je samozřejmostí. Vše zařídím tak, aby se během jednoho focení  stihlo vše nafotit nebo i natočit video.

Virtuální prohlídka nebo video

Kromě fotek můžeme vytvořit i virtuální prohlídku nemovitosti nebo video. U videa se snažíme využít i dron pro natočení okolí, aby vyniklo umístění nemovitosti v lokalitě. Obojí přispívá k vyšší úspěšnosti prodeje a většímu počtu zájemců.

Inzerát pro vaši nemovitost připravím a inzeruji na nejlepších inzertních serverech u nás. Díky tomu dokážu vaši nemovitost zobrazit obrovskému počtu lidí.

Kde všude váš inzerát bude?

  • Více než 40 realitních portálů
  • Reklama ve vyhledávání na Googlu a Seznamu i na dalších webech
  • Facebook a sociální sítě

Nebudete se muset o nic starat – veškeré prohlídky mohu absolvovat sama. Prohlídek může být i několik desítek a je mojí zodpovědností vybrat pro vás solidního zájemce, který zaplatí vaši cenu. Během prohlídek i při následné komunikaci se zájemci se nevyhneme pokusům o smlouvání. I proto doporučuji nechat vše na mně – z vašich požadavků necouvnu, protože znám přesnou hodnotu vaši nemovitosti.

Papírování kolem prodeje nemovitosti je hodně, podpisem rezervační smlouvy vše začíná. Aby pro vás byla administrativní zátěž co nejmenší, spolupracuji s advokátní kanceláří a mám nastavené procesy, které eliminují např. rezervaci nemovitosti někým, kdo není dostatečně bonitní.

Peníze za prodej nemovitosti je možné převést pomocí tzv. advokátní úschovy,  ale i bankovní úschovou. Zájemce o nemovitost peníze převede do úschovy, já doručím potřebné dokumenty k prodeji na katastrální úřad a nechám zapsat zástavní a vlastnické právo. Jakmile katastr vše zapíše, můžeme nemovitost předat novému majiteli a vám vyplatit peníze z úschovy. Na závěr vám pomůžu s přepisem energií na nového majitele.

Dává Vám to smysl?

zavolejte mi

+420 730 828 473