Veverská Bítýška

Prodej, pozemek, Veverská Bítýška, 1 012 m2

6.990.000,- Kč
VodaAno
ElektřinaAno
KanalizaceAno
Příjezdová cestaAno
V blízkosti: WellnessAno
V blízkosti: KoněAno
V blízkosti: YachtingAno
V blízkosti: KoupáníAno
V blízkosti: Sportovní střelniceAno
V blízkosti: TenisAno
V blízkosti: GolfAno

Nabízíme k prodeji stavební pozemek pro náročnější klienty v rekreační oblasti v blízkosti Brna. Rozměr v uliční šířce je cca 20,5 – 22 m a délka přibližně 46,5 – 48 m. Pozemek je jen velmi mírně svažitý a není třeba žádných náročných terénních úprav před stavbou. Inženýrské sítě jsou připraveny na hranici pozemku. Příjezdová silnice bude brzy dokončena.

Jedná se o prominentní novou čtvrť, která je v územním plánu jako plocha pro bydlení. Na požádání doložím vyjádření ze stavebního úřadu ohledně možností stavby na pozemku. V obci je veškerá občanská vybavenost. Rekreační okolí láká k procházkám, k návštěvě blízkého Wellness centra, k vyjížďkám na koni nebo třeba na kole, k yachtingu s koupáním, tréninku sportovní střelby na blízké střelnici, tenisu, golfu a spoustě dalších aktivit. Výborná dostupnost do města Brna. Pro prohlídku a další informace volejte makléře.

Zaujala Vás moje práce?

Chcete prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost? Ráda Vám se vším pomohu, abyste neměli celý průběh bez starostí a problémů, které mohou u pořizování nemovitosti nastat.

Nebojte se na mne s čímkoliv obrátit, ráda Vám pomůžu.

Kontaktovat