Bulharsko, Bansko

Prodej, apartmán, Bansko, Bulharsko

 

Možnost výhodné investice do apartmánu v lyžařském centru v Bansku v Bulharsku. Je na výběr z apartmánů buď vybavených či nevybavených a nezařízených. Vytápění buď krbem (dřevo je vždy v budově k odběru dle dohody) nebo elektrické přímotopy, případně vytápění klimatizací. Apartmány či studia mají zpravidla velký balkon nebo terasu. Jsou umístěny v komplexech o které se stará zpravidla správa. Vytíženost v lyžařské sezoně zajišťuje návratnost Vaší investice. Na výběr je z různých možností jak metráží tak dle jiných parametrů. Ceny apartmánů jsou od cca 750.000,- Kč. Dostupnost – letadlem cca 1,5 hod letu do Sofie, do Banska autem za cca dvě hodiny. (Autopůjčovny – nízké přijatelné ceny)
Bansko nabízí možnost procházek starobylou částí města, restaurace jak s tradičními tak novodobými jídly, obchody, markety. Wellness – spa vyžití. Pro konkrétní nabídky kontaktujte makléře.

Zaujala Vás moje práce?

Chcete prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost? Ráda Vám se vším pomohu, abyste neměli celý průběh bez starostí a problémů, které mohou u pořizování nemovitosti nastat.

Nebojte se na mne s čímkoliv obrátit, ráda Vám pomůžu.

Kontaktovat