Brno

Prodej, byt 3kk, Brno – Horníkova, 88 m2

Sklep4,48 m²
Parkovací stání v budově domu 18 m²

Nabízíme k prodeji prostorný, moderní a vzdušný byt 3 + kk v klidné lokalitě části obce Líšeň, Brno. Tato nemovitost je nejen skvělou investiční příležitostí s vysokým potenciálem a atraktivní návratností investice, ale i možnost pěkného a pohodlného bydlení pro vás samotné.

Byt nabízí dva samostatné pokoje jako ložnice s okny na východní stranu. Kuchyně je propojena s obývacím prostorem přes ostrůvek kuchyňské linky a dále pak navazuje balkon, který větší než je běžné. Tato část bytu je směrována na západní stranu. Koupelna je vybavena vanou, velkým zrcadlem, umývadlem a je zde místo i na pračku se sušičkou. Toaleta je samostatná. Samozřejmostí je nenápadná šatna ve vstupní hale.

Byt se nachází ve velmi dobrém stavu v cihlovém domě s výtahem. Nabízí 88.6m² užitné plochy bytu s balkonem, plus sklep 4,48m² plus cca 18m² parkovacího stání, což vše dohromady poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Navíc dům jako celek patří energeticky do kategorie „C“ – tedy předností bytu jsou nízké náklady na bydlení.
Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat a půjdeme se spolu na byt podívat.

Zaujala Vás moje práce?

Chcete prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost? Ráda Vám se vším pomohu, abyste neměli celý průběh bez starostí a problémů, které mohou u pořizování nemovitosti nastat.

Nebojte se na mne s čímkoliv obrátit, ráda Vám pomůžu.

Kontaktovat